اعضاء اصلی قطب:

دکتر عبدالساده نیسی (عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبائی – مدیر قطب علمی)

دکتر نیسی عضو هیئت علمي گروه رياضي ، آمار و كامپيوتر دانشگاه علامه طباطبائي مي‌باشند.ایشان با دانشجویان ارشد و دکتری در زمینه مدلهای بازارهای سهام، مشتقات مالی و آتی های نفت مشغول به تحقیق می باشند. ارائه مدل جامع با استفاده از مفاهیم بازارهای مالی و به کمک ریاضیات پیشرفته و نرم‌افزارهای کاربردی برای بازارهای مالی کشور می‌باشد

لینک شخصی

دکتر پیام حنفی‌زاده (عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبائی)

دکتر پیام حنفی‌زاده دانشیار سیستم‌های اطلاعاتی و علوم تصمیم‌گیری دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی است.

لینک شخصی

دکتر مقصود امیری

دکتر مقصود امیری عضو هیات علمی گروه آموزشی مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبائی است.

لینک شخصی

دکتر جاوید بهرامی

دکتر جاوید بهرامی عضو هیئت علمی گروه آموزشی اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی است.

لینک شخصی

دکتر اسماعیل بابلیان:

دانشمند اسماعیل بابلیان، پژوهشگر و استاد ریاضی کاربردی- انالیز عددی دانشکده‌ی علوم ریاضی و کامپیوتر دانشگاه خوارزمی است.

لینک شخصی

دکتر جلیل رشیدی‌نیا

دکتر جلیل رشیدی‌نیا عضو هیات علمی، دانشکده ریاضی ، دانشگاه علم و صنعت ایران است

لینک شخصی

دکتر فرشید مهردوست شهرستانی

دکتر فرشید مهردوست شهرستانی عضو هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی- علوم کامپیوتر دانشگاه گیلان است.

لینک شخصی

همکاران قطب

نام دانشگاهلینک شخصی
Elisabeth Larsson (Uppsala SW)Uppsala SWhttp://user.it.uu.se/~bette/
Saeed Moshiri(Can)Canhttps://stmcollege.ca/contacts/saeed-moshiri.php
Stefano De Marchi(Padova IT)Padova IThttps://www.math.unipd.it/~demarchi/
Ali Mohammad Djafari(Frence)Frencehttp://djafari.free.fr/
Mahdieh Aminian(Padova IT)Padova IT
Emma Perracchionehttps://www.dima.unige.it/~perracchione/
Salvatore Cuomo (Napoli IT)Napoli IThttp://wpage.unina.it/salcuomo/
Mandana Bidarvand(Can)Can
Rozbeh Ghadiri(Prage)Prage
Gabriele Santin (Stuttgart DE)Stuttgart DEhttps://www.ians.uni-stuttgart.de/institute/team/Santin-00001/
Hirbod Asa(Livarpol)Livarpolhttps://www.liverpool.ac.uk/mathematical-sciences/staff/hirbod-assa/
Alessandra De Rossi (Torino IT)Torino IThttps://www.matematica.unito.it/do/docenti.pl/Alias?alessandra.derossi#tab-profilo
Federica Sica (Napoli IT)Napoli IT
Francesco Marchetti (Padova IT)Padova IThttps://www.unipd.it/en/scheda-personale?key=AC4F7EA360D786CB017F7DC3AF61EAF4
Zahra sokoot(Netherland)Netherland
Vittorio Di Somma (Napoli IT)Napoli IT
Roberto Cavoretto (Torino IT)Torino IThttps://www.unito.it/persone/roberto.cavoretto
Victor Bayona (Madrid ES)Madrid EShttps://matematicas.uc3m.es/index.php/victor-bayona-revilla
Miroslaw Baran (Krakow PL)Krakow PLhttp://kzm.ur.krakow.pl/~mbaran
Azin Shahiri(Spain)Spain
Ivan Markovsky (Brussels B)Brussels Bhttp://homepages.vub.ac.be/~imarkovs/
Marta Gatto (Padova IT)Padova IThttps://www.math.unipd.it/en/department/people/marta.gatto/
Nadun Dissanayake (Michigan US)Michigan UShttps://www.nadundissanayake.com/