اعضاء اصلی قطب:

 معرفیعلائق پژوهشی
دکتر عبدالساده نیسی

هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی

(لینک شخصی)
مدل‌های بازارهای سهام

مشتقات مالی

آتی‌های نفت
دکتر پیام حنفی‌زاده

هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبائی

(لینک شخصی)
شبکه عصبی

پیش‌بینی مدل کسب و کار

بانکداری اینترنتی
دکتر مقصود امیری مقانجوقی

هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی

(لینک شخصی)

دکتر جاوید بهرامی

هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی

(لینک شخصی)
هدف‌گذاری تورم

رشد اقتصادی

سیاست پولی ادورای تجاری ایران
دکتر اسماعیل بابلیان

هیئت علمی دانشگاه خوارزمی

(لینک شخصی)
آنالیز عددی

بهینه‌سازی
دکتر جلیل رشیدی‌نیا

هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت

(لینک شخصی)
آنالیز عددی

تقریب اسپلاین

حل عددی معادلات دیفرانسیل وانتگرال
دکتر فرشید مهردوست شهرستانی

هیئت علمی دانشگاه گیلان

(لینک شخصی)

همکاران قطب

نام دانشگاهلینک شخصی
Elisabeth Larsson (Uppsala SW)Uppsala SWhttp://user.it.uu.se/~bette/
Saeed Moshiri(Can)Canhttps://stmcollege.ca/contacts/saeed-moshiri.php
Stefano De Marchi(Padova IT)Padova IThttps://www.math.unipd.it/~demarchi/
Ali Mohammad Djafari(Frence)Frencehttp://djafari.free.fr/
Mahdieh Aminian(Padova IT)Padova IT
Emma Perracchionehttps://www.dima.unige.it/~perracchione/
Salvatore Cuomo (Napoli IT)Napoli IThttp://wpage.unina.it/salcuomo/
Mandana Bidarvand(Can)Can
Rozbeh Ghadiri(Prage)Prage
Gabriele Santin (Stuttgart DE)Stuttgart DEhttps://www.ians.uni-stuttgart.de/institute/team/Santin-00001/
Hirbod Asa(Livarpol)Livarpolhttps://www.liverpool.ac.uk/mathematical-sciences/staff/hirbod-assa/
Alessandra De Rossi (Torino IT)Torino IThttps://www.matematica.unito.it/do/docenti.pl/Alias?alessandra.derossi#tab-profilo
Federica Sica (Napoli IT)Napoli IT
Francesco Marchetti (Padova IT)Padova IThttps://www.unipd.it/en/scheda-personale?key=AC4F7EA360D786CB017F7DC3AF61EAF4
Zahra sokoot(Netherland)Netherland
Vittorio Di Somma (Napoli IT)Napoli IT
Roberto Cavoretto (Torino IT)Torino IThttps://www.unito.it/persone/roberto.cavoretto
Victor Bayona (Madrid ES)Madrid EShttps://matematicas.uc3m.es/index.php/victor-bayona-revilla
Miroslaw Baran (Krakow PL)Krakow PLhttp://kzm.ur.krakow.pl/~mbaran
Azin Shahiri(Spain)Spain
Ivan Markovsky (Brussels B)Brussels Bhttp://homepages.vub.ac.be/~imarkovs/
Marta Gatto (Padova IT)Padova IThttps://www.math.unipd.it/en/department/people/marta.gatto/
Nadun Dissanayake (Michigan US)Michigan UShttps://www.nadundissanayake.com/